Tłumacz elektroniczny niezbędny w plecaku podróżnika

Nowoczesne technologie na przestrzeni ostatnich lat uczyniły podróżowanie i komunikację znacznie łatwiejszymi. Dziś za sprawą samolotów pokonujemy tysiące kilometrów w zaledwie kilka godzin. Dzięki internetowi jesteśmy w stanie uzyskać wszelkie informacje o najodleglejszych miejscach, a superszybkie łącza pozwalają nam utrzymać stały kontakt z najbliższymi nawet na drugim końcu świata.

 
Drogowskaz miasta

Jednak osoby chętne do odkrywania nowych miejsc wciąż muszą się jeszcze zmagać z jedną barierą – językową. Jednak i tu technologia przychodzi z pomocą za sprawą elektronicznych tłumaczy mowy, które potrafią zaoferować już bardzo wysoki poziom przekładu dowolnego języka. Jeżeli więc planujesz w bliższej lub dalszej przyszłości podróż, i spodziewasz się trudności w komunikacji z miejscową ludnością, powinieneś zainteresować się tego typu urządzeniami.

Vasco, Travis, ili, Pilot - szeroki wybór tłumaczy

Wśród najbardziej popularnych urządzeń pomagających w komunikacji z osobami nieznającymi naszego języka warto wymienić:

  • Vasco Translator - seria tłumaczy mowy i tekstu umożliwiających tłumaczenie dwukierunkowe w 40 językach. Dzięki dołączonej karcie SIM tłumacze Vasco łączą się z serwerem tłumaczeń oferując najwyższej jakości tłumaczenie.
  • ili Translator - tłumacz jednokierunkowy umożliwiający przekład z języka angielskiego na japoński, chiński lub hiszpański.
  • Travis Blue - głośnik z wbudowanym mikrofonem, który przez bluetooth łączy się z aplikacją zainstalowaną na smartphonie ułatwiając wzajemną komunikację.
  • słuchawki Pilot (Translating Earpiece) - zestaw słuchawek, które dopiero w połączeniu z aplikacją zainstalowaną na smartfonie umożliwiają rozmowę z osobą posługującą się innym językiem na zasadzie “jedna słuchawka - jeden rozmówca”.
Biuro

Rosnące oczekiwania użytkowników oraz dynamiczny rozwój silników tłumaczeniowych sprawiają, że wybór wśród translatorów elektronicznych stale się powiększa, a ich jakość wzrasta z roku na rok. Jednym z tłumaczy, na które powinieneś zwrócić teraz uwagę jest Vasco Mini.

Vasco Mini - nowość w segmencie mini tłumaczy

Vasco Mini to najnowszy translator Vasco i jednocześnie jeden z najmniejszych tłumaczy elektronicznych dostępnych na rynku. Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie można mieć zawsze przy sobie, nie odczuwając przy tym żadnego dyskomfortu.

Małe rozmiary Translatora Vasco Mini nawet w najmniejszym stopniu nie obniżyły jego funkcjonalności. Urządzenie radzi sobie doskonale z rozpoznawaniem mowy w 40 językach, a dołączona karta SIM zapewnia stały dostęp do tłumaczeń bez względu na to, w jakim kraju się znajdujemy.

Vasco Mini oferuje funkcjonalności dobrze znane i cenione z Vasco Translator Premium 5’, Vasco Translator Premium 7’ oraz Vasco Translator Solid 4’, a wśród nich: rozpoznawanie mowy, perfekcyjna wymowa tłumaczonych zdań, tłumaczenie symultaniczne (tryb konwersacji).

Najmniejszy translator Vasco radzi sobie doskonale zarówno z prostymi frazami i pojedynczymi zwrotami używanymi na co dzień, jak i ze złożonymi zdaniami i skomplikowanym słownictwem specjalistycznym typowym dla wielu branż, np. medycznej, technologicznej, prawniczej, itp.

Vasco Mini

Podsumowanie: Czy warto kupić tłumacz elektroniczny - Vasco Mini?

Naszym zdaniem Vasco Mini to idealna propozycja dla osób szukających niezawodnego i niewielkiego translatora, który sprawdzi się w podróży. Niewielka forma i duża liczba zastosowanych rozwiązań zdecydowanie wyróżniają Vasco Mini spośród konkurencyjnych produktów, takich jak: Travis, ili czy Pilot. Połączenie dużej funkcjonalności, prostej i wygodnej obsługi oraz solidnego wykonania sprawia, że urządzenie powinno zyskać sobie wielu zwolenników, którzy będą zadowoleni z zakupu. Jeżeli czujesz że możesz być jednym z nich, zamów Vasco Mini na tej stronie.

Zdjęcia:
unsplash.com
tlumacze-elektroniczne.pl