Jaki jest najlepszy translator mowy - zdjęcie tytułowe do strony traktującej o tym zagadnieniu

Tłumacze Elektroniczne - idealny pomysł na prezent

Znów będziesz szukać prezentów w ostatniej chwili?

I znów ze stresu, pośpiechu i nerwów ostatecznie wybierzesz skarpetki/krawat/kolejny do niczego niepasujący zestaw kubków? Znów pod uprzejmymi uśmiechami bliskich dostrzeżesz tę nutkę rozczarowania i znów nie będzie ci do śmiechu? A może by tak przemienić te magiczne chwile w niezapomniany czas, równie niezapomnianych prezentów? Sprawdź moje wskazówki już dziś i uniknij zawodu, swojego i innych, tej grudniowej nocy.

Co dla wymagającego i wybrednego Ojca?

Ojciec od roku szykuje się do przejścia na emeryturę. Zapowiada dalekie podróże na nieznane lądy i dobrze wiesz, że jego słowa nie skończą się jedynie wycieczką do Kazimierza. Wiesz, że planuje co najmniej kilka wycieczek zagranicznych. Wiesz też, że jego znajomość języków i nowych technologii zatrzymała się w szkole średniej gdzie uczył się rosyjskiego. Zamiast zamartwiać się tym jak on sobie poradzi w Anglii czy Francji, które tak pragnie zwiedzić - ułatw mu to. Połóż pod choinką Vasco Traveler Premium z 5-calowym wyświetlaczem, żeby mógł swobodnie korzystać z aplikacji tłumacza, a także przewodników. Jeśli długo nie będzie się odzywał po prostu do niego zadzwonisz - bo przecież nic za to nie zapłaci.

Co podarować siostrzenicy?

Współczesne nastolatki bywają nie tylko humorzaste i rozkapryszone, one bardzo często przejawiają bardzo silne pasje. Jeśli tak jak ja, masz w rodzinie 11-latkę, która prawie 24 godziny na dobę nie odrywa swojego wzroku od smartfona - zaproponuj ciekawą alternatywę, która przy okazji może przyczynić się do poprawy stopni na świadectwie szkolnym. Świetnymi pomocami naukowymi mogą okazać się Comet V z bogatą bazą ćwiczeń do nauki języków oraz Vasco Dictionary, który dzięki brakowi dostępu do internetu pozwoli młodzieży skoncentrować się na nauce bez odrywania się, by sprawdzić co tam na facebooku.

A co dla studiującego syna?

Wycieczki twojego syna autostopem jak najdalej od domu przyprawiają cię o dreszcze i już ze sklepowej półki masz wziąć kolejny obciachowy sweter z gruszką, by tylko nie przemarzł, błądząc gdzieś w okolicach koła podbiegunowego? Zatrzymaj się i sprawdź jakie możliwości ma Vasco Traveler Solid 2. Wznowiona edycja urządzenia Vasco Travaler Solid prezentuje się wyśmienicie i z pewnością nie przyniesie twojemu synowi wstydu. Ty z kolei będziesz spać spokojnie wiedząc, że on dogada się z tubylcami w każdym kraju, nie zabłądzi dzięki mapom świata, a jak będzie wracał głodny do domu, to ostrzeże cię dzwoniąc z pytaniem “co na obiad?”.

Zwykle najbardziej problematyczne do obdarowania Ciocia Grażyna i Hania

Podarowanie książki kucharskiej byłoby tutaj swoistym faux pas. Mimo że nie widzisz się z nimi często, zawsze wspólnie spędzacie święta. Jako dzieciak dostawałeś od nich zabawki, później kosmetyki i pierwsze przedmioty przydatne w studenckim mieszkaniu. Teraz pora na to, by się im odwdzięczyć. Przydatnym prezentem może okazać się tłumacz elektroniczny, szczególnie jeśli wiesz, że Cioteczki wybierają się na pielgrzymkę do Loudres. Bogaty wybór pomiędzy Ectaco, Trano czy Vasco Translatorem z pewnością pozwoli ci na dopasowanie urządzenia do potrzeb twoich bliskich. Jeśli szukasz czegoś z bardzo dobrym kontrastem ekranu oraz intuicyjną i prostą obsługą polecam Vasco - w stosunku do swoich konkurentów na poziomie komfortu użytkownika wypada zdecydowanie najlepiej.

Mam nadzieję, że te kilka rad okaże się przydatne już teraz, a ty w wigilijny poranek nie złapiesz się w rozpaczy za głowę, gdy zdasz sobie sprawę, że zapomniałeś o prezencie dla któregoś z członków rodziny.

Porada na koniec: zanim wybierzesz się na łowy, zrób listę osób, pomysłów, a później koniecznie skorzystaj z internetowych zestawień porównujących kategorie produktów. To bardzo pomocne!

Wesołych Świątecznych Zakupów!
Bartosz Merech
ranking-tlumaczy.pl