Vasco Translator M3

Vasco Translator M3

2

Miejsce

Vasco Translator M3

Ocena

9.8/10

  • polski produkt i obsługa klienta w naszym języku, darmowy i nielimitowany internet, szybkie oraz dokładne tłumaczenia, nowoczesny design, łatwość użytkowania oraz dodatkowe i unikalne funkcjonalności.

  • gdyby jeszcze bateria była w stanie wytrzymać miesiąc, byłoby to perfekcyjne (a nie używamy tego słowa od tak!) i kompletne urządzenie.

Ten elektroniczny tłumacz to naprawdę solidna pozycja w naszym rankingu. Producent zadbał o niespotykane i bardzo użyteczne funkcje, których próżno szukać u innych (a już na pewno nie znajdzie się ich wszystkich na raz).

Vasco Translator M3 przychodzi z wbudowaną kartą SIM, pozwalającą na nielimitowane, darmowe i dożywotnie korzystanie z internetu do tłumaczeń w prawie 200 krajach świata. Innymi słowy, nigdy nie spowoduje żadnych dodatkowych, niespodziewanych kosztów, mimo że można z niego korzystać dosłownie prawie w każdym zakątku globu bez konieczności odnawiania subskrypcji czy wykupywania abonamentu. Wracając do dodatkowych funkcji:

  • Tłumacz tekstu ze zdjęcia działa wyjątkowo intuicyjnie i sam rozpoznaje język źródłowy tekstu!

  • Tłumacz rozmów telefonicznych działania chyba nie trzeba dodatkowo wyjaśniać, więc napiszemy tylko, że jest to absolutnie unikalna funkcjonalność na rynku, niedostępna w żadnym innym tłumaczu elektronicznym na tej liście. Pozwala na prowadzenie płynnych rozmów przez telefon na przykład z partnerami handlowymi z Chin, czy z rodziną we Francji - podczas gdy każdy rozmówca mówi w swoim ojczystym języku!

  • Tłumacz grup i spotkań (MultiTalk) - umożliwia aktywne uczestniczenie w rozmowie nawet 100 osobom mówiącym różnymi językami, wszystko w ramach tego samego spotkania.

  • Aplikacja do nauki języków obcych - ciekawy i błyskotliwy dodatek do urządzenia stworzonego w końcu do ułatwiania komunikacji między ludźmi posługującymi się różnymi językami.

Działanie tego tłumacza elektronicznego ze słuchu opiera się na korzystaniu z 10 najlepszych na świecie silników tłumaczeniowych, dzięki czemu tłumaczenia są najwyższej możliwej jakości, a sama rozmowa toczy się płynnie i naturalnie . Jest to osiągalne również dzięki automatycznej wymowie (brzmiącej jak native speaker) tłumaczonych zdań dostępnej dla niemalże wszystkich obsługiwanych języków.

Pozytywnie zaskoczył nas także nowoczesny design tego translatora. To dostępne w 6 wersjach kolorystycznych urządzenie jest naprawdę eleganckie i zgrabne. W porównaniu z większością urządzeń z tej listy, Vasco Translator M3 wygląda, jakby teleportował się do dzisiejszych czasów z przyszłości. Pomimo innowacyjnego designu ten elektroniczny tłumacz symultaniczny jest jednak wyjątkowo prosty w obsłudze i wygodnie leży w dłoni, a w środku skrywa wytrzymałą baterię pozwalającą na czuwanie aż do 180 godzin.

Logo

Copyright © 2024 ranking-tłumaczy.pl