Jaki jest najlepszy translator mowy - zdjęcie tytułowe do strony traktującej o tym zagadnieniu
Vasco Translator V4

Specyfikacja techniczna:

Skuteczność tłumaczenia (%) >96%
Gwarancja 24 miesiące
Aktualizacje
Liczba języków 108
Liczba silników tłumaczeniowych 10
Obsługa w języku polskim
Instrukcja w języku polskim
menu w języku polskim
Zawiera kartę SIM w zestawie
Okres bezpłatnego Internetu dożywotnio
Cena za odnowienie pakietu danych 0.00
Liczba krajów, w których działa internet z karty SIM ~200
Udostępnianie tłumaczeń
Waga produktu 134 g
Dostępność kolorów 5

1. Vasco Translator V4

9.9

Ten inteligentny tłumacz to prawdziwa sensacja na rynku. Posiada wszystko, co dotychczasowy lider — Vasco Translator M3 — i jeszcze więcej! Oprócz tłumaczenia mowy, zdjęć i czatów tłumaczy też pojedyncze słowa i krótkie zdania. Dostajemy też większą listę języków.

Producent zadbał również o kilka dodatkowych funkcjonalności, które wspomagają podróżowanie. Inteligentny tłumacz Vasco jest więc również odporny na wstrząsy, zachlapania i pył oraz posiada ergonomiczny, 5-calowy ekran, na którym wszystko wyraźnie zobaczysz.

Sprawdźmy, co użytkownicy mogą zrobić przy pomocy Vasco Translator V4:

  • Tłumaczenie mowy w czasie rzeczywistym. Masz tutaj do wyboru aż 76 języków, co sprawia, że bez problemu porozumiesz się z większością ludzi na świecie. Wszystko działa szybko i sprawnie, dzięki czemu rozmowa przebiega naturalnie. Prawdziwy niezbędnik podczas podróży za granicę!
  • Tłumaczenie ze zdjęcia. Działa bardzo intuicyjnie i automatycznie rozpoznaje język tekstu. Co więcej, tłumaczy aż 108 języków, czyli więcej, niż Vasco Translator M3. Przydatny do tłumaczenia np. zagranicznego menu w restauracji, gazet lub tablic informacyjnych napisanych w obcym języku.
  • Tłumacz tekstu. Szybko tłumaczy pojedyncze słowa i krótkie zdania. Mamy tutaj do dyspozycji aż 90 języków! Przydaje się, na przykład, gdy chcemy szybko odnaleźć się w nowym otoczeniu za granicą i widzimy wiele obcych napisów, np. na budynkach.
  • Tłumacz czatów grupowych (MultiTalk). Umożliwia założenie czatu grupowego, w którym może uczestniczyć nawet do 100 osób. Przydaje się, gdy chcemy utrzymywać kontakty z ludźmi, którzy mówią w innych językach, np. podczas pracy za granicą.
  • Nielimitowany i darmowy Internet do tłumaczeń. Chyba nie trzeba wyjaśniać, dlaczego jest to jedna z najlepszych rzeczy, które daje nam ten tłumacz. Aby połączyć się z Internetem za granicą, trzeba zapłacić za roaming (o ile nie chcemy ciągle szukać hotspotu Wi-Fi), a połączenie z Internetem jest wymagane przez wszystkie aplikacje tłumaczące na telefon. I podczas gdy inni producenci tłumaczy elektronicznych oferują pakiety danych, które po jakimś czasie trzeba odnowić, z Vasco masz Internet bez limitu! Żadnego odnawiania pakietów i dodatkowych kosztów.

Warto tutaj dodać, że ten inteligentny tłumacz działa na podstawie 10 najlepszych silników tłumaczeniowych na świecie. Oznacza to, że usługa jest niezwykle dokładna i najwyższej jakości. Dodając do tego szybkość tłumaczenia, widzimy, że rozmowa toczy się płynnie i naturalnie, bez żadnych nieporozumień i przerw w komunikacji!

Jest to dość wyjątkowa cecha, zwłaszcza w porównaniu z aplikacjami do tłumaczeń na telefon, które mają zaledwie 1 silnik tłumaczeniowy. W przypadku aplikacji jesteśmy zdani na łaskę (lub niełaskę) jednego silnika, który tłumaczy każdą z dostępnych par językowych. Inteligentny tłumacz Vasco natomiast sam dobiera silnik, który daje najlepszy rezultat.

Recenzując to urządzenie, nie sposób nie wspomnieć o designie, który jest elegancki, nowoczesny i niezwykle wygodny zarazem. Inteligentny tłumacz Vasco jest dostępny w 5 kolorach, więc każdy może go dopasować do swojego stylu i upodobań. Co więcej, możemy korzystać z intuicyjnych przycisków, które pojawiają się na dużym ekranie, a także używać fizycznych przycisków z boku urządzenia.

Na koniec wspomnijmy jeszcze o baterii, która wytrzymuje nawet 4-5 dni przeciętnego używania. Możemy spokojnie wyjść z hotelu i nie martwić się, że tłumacz nam padnie. Nie mamy takiego luksusu, gdy korzystamy z aplikacji tłumaczącej w telefonie. Dzieje się tak dlatego, że nasze smartfony są dodatkowo obciążone innymi aplikacjami, za sprawą których bateria może się wyczerpać znacznie szybciej.

Nasz werdykt jest następujący: inteligentny tłumacz Vasco Translator V4 nie ma sobie równych i jest obecnie najlepszym tego typu urządzeniem na rynku.

Specyfikacja techniczna:

Skuteczność tłumaczenia (%) >96%
Gwarancja 24 miesiące
Aktualizacje
Liczba języków 108
Liczba silników tłumaczeniowych 10
Obsługa w języku polskim
Instrukcja w języku polskim
menu w języku polskim
Zawiera kartę SIM w zestawie
Okres bezpłatnego Internetu dożywotnio
Cena za odnowienie pakietu danych 0.00
Liczba krajów, w których działa internet z karty SIM ~200
Udostępnianie tłumaczeń
Waga produktu 134 g
Dostępność kolorów 5