Pocketalk W

Pocketalk W

5

Miejsce

Pocketalk W

Ocena

8.2/10

  • długa żywotność baterii, zadowalająca jakość tłumaczeń.

  • brak informacji o oczekiwanej jakości tłumaczeń, co automatycznie budzi podejrzenia.

Pod wieloma względami bardzo podobny do swojego brata z 4. miejsca, czyli modelu Pocketalk “S”. Model W jest jednak nieco większy i cięższy, pomimo że nie ma tłumacza foto.

W zasadzie to trudno cokolwiek powiedzieć o tym urządzeniu, gdyż producent nie zamieszcza szczegółowych informacji dotyczących dokładności tłumaczeń czy liczby używanych silników tłumaczeniowych. Nie mamy więc możliwości odniesienia się do zapewnień producenta, a możemy jedynie sami dokonać oceny jak to wyszło “w praniu”. Według nas tłumaczenia wychodzą całkiem przyzwoicie, ale widać różnicę w jakości między tymi zrobionymii przez Pocketalk, a urządzeniami z podium niniejszego rankingu.

Mimo większego rozmiaru niż model “S”, translatorowi Classic brakuje bardzo przydatnego tłumacza ze zdjęć (który de facto powoli staje się koniecznością, jeśli producent w ogóle chce konkurować z innymi tłumaczami elektronicznymi). Jesteśmy jednak skłonni przymknąć oko na te nieco większe rozmiary, bo dzięki nim urządzenie mieści mocną baterię pozwalającą aż na 10 dni w stanie czuwania.

Logo

Copyright © 2024 ranking-tłumaczy.pl